O marce

Loncin

LONCIN MOTOR CO., LTD., jest dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które integruje producentów agregatów prądotwórczych, maszyn rolniczych, lekkich jednostek napędowych, motocykli, pojazdów czterokołowych, a także aktywnie angażuje się w rozwój  przedsiębiorstw  zajmujących się  rozwojem technologii nowoczesnego silnika spalinowego jako platformy do dalszej produkcji.

LONCIN MOTOR CO., LTD., jest wiodącym pod katem nowoczesności i jakości  producentem ATV w Azji. Produkty obejmują pojazdy terenowe o pojemności 50 cm3, 70 cm3, 110 cm3, 150 cm3, 200 cm3, 250 cm3, 580 cm3, 700 cm3, 1000 cm3. Produkty eksportowane są do ponad 40 krajów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce i Azji.

LONCIN jest obecny w całej Europie, korzystając ze swojego ogromnego zaplecza badawczo – technicznego, firma wkroczyła na rynek produktów ATV, UTV i SSV.

W Polsce wyłącznym importerem LONCIN jest firma BENYCO POLSKA, która rozpoczęła swoją przygodę z tą marką na początku 2019 r wprowadzając na nasz rynek model 200LONCIN o pojemności 200 cm3.

 

 

Firma LONCIN MOTOR CO., LTD., przestrzega strategicznego motto „bycia wiodącym przedsiębiorstwem kompletnego zestawu niskoemisyjnego systemu energetycznego” oraz prowadzi szerokie badania w celu zaspokajania potrzeb konsumentów, dokłada starań  aby stworzyć „System Technologii Loncin”, który ma  przewagę w technologii niskoemisyjnej i niskiego zużycia paliwa.

Firma LONCIN MOTOR CO., LTD., nawiązała stabilną strategiczną współpracę ze znanymi na całym świecie przedsiębiorstwami, takimi jak BMW Motorrad, działając jako światowej klasy producent silników w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Współpraca między firmą a BMW rozpoczęła się w 2005 roku i od tego czasu Loncin Motor Co. Ltd. jest strategicznym partnerem motocykli BMW.

Inni globalni partnerzy to ITALIKA, AKT, TORO, CUMMINS, STIGA, HUSQVARNA, STIHL, GENERAC, HARBOR FREICHT TOOLS itp.

 

Nowości w ofercie

Dostępne kolory
Czarny
Czerwony
Pustynny
Dostępne kolory
Zielony wojskowy mat
Czarny
czerwony
grafitowy